Комбікорм для курчат-бройлерів ПК 5-1 старт, Киев, продажа Комбікорм для курчат-бройлерів ПК 5-1 старт, Киев, продам Птицы Киев на ВсеСделки - доска объявлений Киев - 938068

Категории

Реклама


Строительный портал ДивоСтрой Киев - divostroi.kiev.ua

Объявление

Комбікорм для курчат-бройлерів ПК 5-1 старт - Птицы

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Птицы, Украина, Киев и область
Код: 938068 Создано: 16-04-2018 16:02

Цена: 10.10 грн. ₴


Комбікорм для курчат-бройлерів ПК 5-1 старт
Стартовий комбікорм ПК 5-1 для курчат-бройлерів – це високоякісний та екологічно чистий продук, виготовлений на власному заводі.
Протеїн - 21%

Комбікорм для курчат-бройлерів ПК 5-1 – це основний і найкращий варіант годування курчат до віку 15 днів. Завдання і головна особливість стартового комбікорму - дати максимальний поштовх для швидкого і повноцінного росту, правильний розвиток шлунково-кишковій системі розвитку пташенят, а також сформувати імунітет, що являється найважливішим для успішного подальшого вирощування бройлерів на етапі початкового годування.
Комбікорм має вигляд крупки, що дуже добре споживається курчатами. До складу входять ряд амінокислот, комплекс вітамінів і мінералів. Наш комбікорм ПК 5-1 не містить антибіотиків та стимуляторів росту, тому має паспорт якості і зроблений за ГОСТом.
Купивши комбікорм ПК 5-1 для курчат-бройлерів виготовлений саме на нашому заводі, Ви отримаєте стовідсоткову якість продукту.
Детальніша інформація на нашому сайті: http://korma.kiev.ua/
Телефонуйте прямо зараз!
Картинки
Контактные данные

Имя: Виталина
 
Контактный телефон: (073) 268-80- 50
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *