Комбікорм для перепелів ПК 1-18 (вік від 9 тижнів), Киев, продажа Комбікорм для перепелів ПК 1-18 (вік від 9 тижнів), Киев, продам Птицы Киев на ВсеСделки - доска объявлений Киев - 935969

Категории

Реклама


Строительный портал ДивоСтрой Киев - divostroi.kiev.ua

Объявление

Комбікорм для перепелів ПК 1-18 (вік від 9 тижнів) - Птицы

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Птицы, Украина, Киев и область
Код: 935969 Создано: 17-04-2018 15:18

Цена: 8.30 грн. ₴


Наша компанія пропонує оптом та в роздріб якісний комбікорм для перепелів ПК 1-18 (вік від 9 тижнів).
.
Вирощування перепелів в домашніх умовах значно простіше ніж вирощування будь-якої іншої домашньої птиці. Так як перепілки можуть жити великими групами, для їх розведення цілком достатньо однієї клітки або невеликого вольєра. Вирощувати перепелів дуже просто і швидко - з першого дня закладки яєць в інкубатор до першої кладки проходить в середньому 52-66 днів.
.
Самки яєчних порід дають до 280 яєць на цикл яйцекладки (в середньому - 1 яйце в день). Перепелине яйце важить близько 12 грам. За рахунок того, що цей птах має досить високу температуру тіла, яйця у неї значно менше схильні до псування, ніж курячі. На 100 грам продукту припадає лише 0, 6 грама вуглеводів. У комплексі з низькою калорійністю це створило перепелиним яйцям славу дієтичного продукту.
.
Однією з основних умов для гарної несучості перепелів є дотримання постійної температури і достатнього освітлення, а також використання спеціально збалансованого, висококалорійного комбікорму для перепелів.
.
Комбікорм, виготовлений нашим заводом, збалансований за енергопротеїновим співвідношенням, містить оптимальну кількість амінокислот, мікро- та макроелементів, вітамінів, завдяки чому забезпечує несучість на рівні 85-90% (при відповідному утриманні).
.
Наша компанія гарантує, що всі продукти пройшли жорсткий контроль, кожен реалізований товар відповідає ДСТУ.
.
Вага в мішках 20 кг.
.
Всі ціни та асортимент на сайті ... http://korma.kiev.ua/
.
Звернувшись до нас, Ви отримаєте високу якість нашого продукту, вигідні ціни, а так само гнучку систему знижок і СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ для тваринницьких підприємств!
.
Ми чекаємо на Ваш дзвінок!Картинки
Контактные данные

Имя: Наталія
 
Контактный телефон: (067) 450-29-11
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *