Тукосмеси, комплексные минеральные удобрения, Киев, продажа Тукосмеси, комплексные минеральные удобрения, Киев, продам С/х химия, удобрения Киев на ВсеСделки - доска объявлений Киев - 574693

Категории

Реклама


Строительный портал ДивоСтрой Киев - divostroi.kiev.ua

Объявление

Тукосмеси, комплексные минеральные удобрения - С/х химия, удобрения

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: С/х химия, удобрения, Украина, Киев и область
Код: 574693 Создано: 24-07-2018 14:06

Тукосуміші
Тукосуміші – складні комплексні мінеральні добрива різних співвідношень NPK, що виробляються за індивідуальним замовленням будь-якими партіями, враховуючи потреби конкретного Споживача.
Результати дослідів доводять, що в сільському господарстві з ціллю збільшення продуктивності рентабельності землеробства, в структурі внесених добрив необхідно враховувати співвідношення між елементами живлення: наприклад, збільшити відносну частку азоту за рахунок зниження частки фосфору або калію.
Тукосуміші мають перевагу перед комплексними добривами із сталим складом, які не завжди підходять для внесення під певні культури і на різних ґрунтах. Комбінуючи пропорційність компонентів для тукосумішей, можна підібрати оптимальний варіант під певну с/г культуру та враховуючи агрохімічний аналіз ґрунту. Таким чином, в ґрунт вносяться тільки необхідні поживні речовини.
До компонентів, що використовуються для виготовлення тукосумішей висуваються жорсткі вимоги: високі показники сипучості, мінімально можливі показники вологості, якісний гранулометричний склад. Основними інгредієнтами, що використовуються для змішування є: амофос, хлористий калій, аміачна селітра, карбамід, сульфоамофос, а також сірка та мікроелементи Fe, Ca, B, Cu, Mn, Zn, Mo, Mg, S.Картинки
Контактные данные

Имя: группа компаний "Агромикс"
 
Контактный телефон: 0503553975
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *